РИТЕЙЛТренінги з переговорів із постачальниками

ТРЕНІНГИ З ПІДГОТОВКИ ДО РІЧНИХ ПЕРЕГОВОРІВ З ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ

Ви зараз бачите перед собою УНІКАЛЬНУ програму проведення переговорів про закупівлю:

 1. Мінімум теорії – МАКСИМУМ ПРАКТИКИ!
 2. 4 реальні переговорні кейси

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, вартість програми окупається сторицею одними ефективно проведеними переговорами, а решта переговорів – прибуток для Вашої Торговельної Мережі!

Завдання нашого тренінгу допомогти спеціалістам із закупівель поглянути на ситуацію з різних сторін, побачити можливості підвищення професійної ефективності, навчитися максимально використовувати можливості постачальників, забезпечуючи при цьому мінімальні закупівельні ціни, і, звичайно, якісно проводити ефективні переговори з Вашими постачальниками.

Тривалість тренінгу: 3 дні (24 академічні години)

Для кого цей тренінг?

Закупники, баєри, категорійні менеджери, які проводять переговори щодо закупівлі товару

Цілі тренінгу:

 • допомогти фахівцям із закупівель поглянути на ситуацію з різних сторін
 • побачити можливості підвищення професійної ефективності
 • навчитися максимально використати можливості постачальників, забезпечуючи при цьому мінімальні закупівельні ціни

Методика навчання:

60% – практика, 40% – теорія.

Тренінгова програма побудована з використанням балансу теорії та практики:
інтерактивні інформаційні блоки, демонстрація та відпрацювання психологічних технік, самостійна робота, робота в парах та міні-групах, відпрацювання навичок ефективного проведення переговорів, переговорні поєдинки Закупник-Постачальник.

Результати тренінгу для компанії:

 • учасники отримають можливість поглянути на ситуацію співпраці з постачальниками з різних сторін, враховуючи контекст ринку
 • навчаться використовувати широкий інструментарій переговорних технік: жорсткі переговори та переговори Win-Win, торг та маніпуляції, сценарні підходи до переговорів та налагодження переговорної кампанії з урахуванням психологічних особливостей представників постачальника
 • розширять арсенал застосовуваних маніпуляторних технік у переговорах
 • побачать методи боротьби з маніпуляціями постачальників та алгоритми пошуку помилок у аргументації опонента

 

ОТРИМАТИ ПРОГРАМУ ТРЕНІНГУ

Унікальність програми в тому, що вперше доступною мовою (без «інтегралів і синхрофазотронів») розповідається про логіко-математичну складову переговорів, взаємозв’язки різних показників, навмисні і не дуже маніпуляції постачальників і, найголовніше, точки впливу на них з боку закупника. У програмі зібрано та систематизовано всі основні маніпуляції, що застосовуються на практиці, а також практичні завдання, засновані на реальних переговорах (в т.ч. з постачальниками-монополістами).

Тривалість тренінгу: 2 дні (16 академічні години)

Для кого цей тренінг?

Керівники відділу закупівель, спеціалісти із закупівель

Цілі тренінгу:

 • поглянути на ситуацію співробітництва з постачальником з різних сторін, враховуючи контекст ринку
 • навчитися максимально використати можливості постачальників, забезпечуючи при цьому мінімальні закупівельні ціни
 • використовувати широкий інструментарій переговорних технік: жорсткі переговори та переговори Win-Win, торг та маніпуляції, сценарні підходи до переговорів та налаштування переговорної кампанії з урахуванням психологічних особливостей представників постачальника
 • систематизувати знання закупівельників та категорійних менеджерів про логічні та математичні маніпуляції

Методика навчання:

 • Навчання буде проведено в інтерактивному форматі, з переважанням кейсів та вправ. Співвідношення практики до теорії 70/30
  Учасникам буде запропоновано реальні переговорні ситуації з різними сценаріями.
  На основі поведінки учасників під час кейсів буде запропоновано коригування стилю та техніки ведення переговорів з урахуванням індивідуальних особливостей та специфіки постачальників.

 

ОТРИМАТИ ПРОГРАМУ ТРЕНІНГУ

Мистецтво переговорів полягає у зміні тактики залежно від ситуації та особистості переговорника.

«Екшн» у перекладі з англійської мови – це дія із закрученим сюжетом. Переговори у стилі «екшн» – це переговори з використанням великої кількості різноманітних інструментів впливу з боку учасників переговорного процесу, що нагадують американські перегони: від спокійних аргументів до різких та жорстких випадів та маніпуляцій.

Тренінг побудований таким чином, щоб учасники змогли навчитися вести переговори у різних стилях. Учасники навчаться:
• вибудовувати переговорний процес у win-win стратегії (або як ще називають цей метод «Гарвардська модель переговорів»),
• «віджимати», тиснути, маніпулювати, а також протистояти подібним методам, що властиво жорстким переговорам
• вести переговори, використовуючи різні стилі, правильно підбирати стратегію під контекст ситуації та психологічний портрет візаві.

Тривалість тренінгу: 3 дні (24 академ. години)

Для кого цей тренінг?

Керівники відділів закупівель, фахівці із постачання, менеджери із закупівель, менеджери із постачання, експерти із закупівель, інженери з комплектації, спеціалісти із закупівель.

Цілі тренінгу:

 • Вибудувати переговорний процес у win-win стратегії (або як ще називають цей метод «Гарвардська модель переговорів»).
 • Навчиться «віджимати», тиснути, маніпулювати, а також протистояти подібним методам, що властиво жорстким переговорам.
 • Навчиться вести переговори, використовуючи різні стилі, правильно підбирати стратегію під контекст ситуації та психологічний портрет візаві.

Методика навчання: 70% – практика, 30% – теорія.

Результати тренінгу для компанії:

 • Зниження собівартості продукції, що закуповується.
 • Поліпшення якості постачання.

ОТРИМАТИ ПРОГРАМУ ТРЕНІНГУ

Для кого цей проект: Керівники відділу закупівель, спеціалісти із закупівель

Тривалість тренінгу: узгоджується із Замовником

Інформація про проект:

 • Учасники клубу відпрацюють тактики та стратегії проведення переговорів з найбільш складними/типовими/актуальними для бізнесу на даний час СИТУАЦІЯМИ та ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ;
 • Парадигма переговорного клубу від компанії Consulting Group – це підготовка, проведення переговорів Роздрібна Мережа – Постачальник з урахуванням усіх технік, інструментів, хитрощів, маніпуляцій, які застосовуються саме в даному середовищі.
 • Абсолютно всі заняття клубу переговорників будуватимуться на конкретних кейсах і відображатимуть ту проблематику в переговорах, з якою складно впоратися закупникам та/або хотілося б підвищити результативність самих переговорів та виконання їхніх рішень з боку постачальників.
 • Поєднання теорії та практики, що дозволить учасникам не тільки знайти рішення щодо конкретної ситуації в переговорах з постачальником, а й знаходити рішення в інших складних ситуаціях з іншими постачальниками за допомогою технік та інструментів.
 • Максимальної включеності учасників переговорного клубу буде досягнуто за рахунок кількох важливих стимулюючих дій: по-перше, кейси з конкретних постачальників, які потребують якісних переговорних навичок; по-друге, різноманітність форм спарингів і широкий зворотний зв’язок по кожному моменту з боку консультанта (плюс його ідеї, його пропозиції щодо виходу із важких/тупикових ситуацій); по-третє, можливість проведення індивідуальних спарингів з оцінкою компетенцій за підсумком переговорного клубу.
 • Формат проекту дозволить ще й одержати як учасникам, так і замовнику проекту зворотний зв’язок за рівнем розвитку переговорних компетенцій кожного учасника переговорного клубу (як додаткова опція).

Результати реалізації проекту “Переговорний клуб” для співробітників Відділу Закупівель:

 • Байєри отримають можливість поглянути на ситуацію співпраці з постачальником з різних сторін, враховуючи контекст ринку
 • навчаться використовувати широкий інструментарій переговорних технік: жорсткі переговори та переговори Win-Win, торг та маніпуляції, сценарні підходи до переговорів та налагодження переговорної кампанії з урахуванням психологічних особливостей представників постачальника
 • отримають базові знання та навички про логічні та математичні маніпуляції
 • розширять арсенал застосовуваних маніпуляторних технік у переговорах
 • побачать методи боротьби з маніпуляціями постачальників та алгоритми пошуку помилок у аргументації постачальника
 • і, звичайно, якісно проводити переговори з постачальниками, домагаючись поставлених цілей.
 • Навички відповідають потребам бізнесу клієнта, тому що консультанти під кожне заняття розробляють індивідуальні кейси на основі даних від Замовника

ОТРИМАТИ ПРОГРАМУ ТРЕНІНГУ

НАПИШІТЬ НАМ

НАПИШІТЬ НАМ

Получить программу тренинга

Напишите отзыв