РЕЙТИНГ ПОМИЛОК МЕДИЧНИХ КООРДИНАТОРІВ: ТОЙ ВИПАДОК, КОЛИ ТІ ХТО НАДАЮТЬ ДОПОМОГУ ПОТРЕБУЮТЬ ЇЇ САМІ.


Все більше та більше, роботодавців включають до своєї мотиваційної програми одну з послуг Страхових компаній – «Пакет добровільного медичного страхування» (ДМС). Таким чином, роботодавець проявляє турботу до підлеглих, дає їм змогу бути впевненими у завтрашньому дні, та підвищує лояльність до себе.

Та нажаль не всі Страхові компанії в Україні одразу готові до високих стандартів обслуговування. Причиною цього є недостатня кількість кваліфікованих кадрів на ринку сьогодення.

Справа полягає в тому, що історично склалося так, що медичні працівники нашої країни – це в більшості люди, до яких ми хочемо йти лише в особливо критичній ситуації. А найголовніше те, що в процесі комунікації з ними виникає бажання як найшвидше закінчити розмову та бігти лікуватися вже своїми силами. Причин такої ситуації з боку лікарів, безліч і ось головні з них:

  • Низька заробітна плата;
  • Відсутність технічно-матеріальної бази;
  • Відсутність знань в напрямку клієнтоорієнтованості;
  • Відчуття формалізму/чиновництва сидячи в своєму кабінеті;
  • Та ін.

В багатьох випадках, лікарі, шукаючи кращих умов праці, приймають рішення приєднатися на частковій чи повній основі до страхових компаній та надавати свої послуги дистанційно, відповідно отримуючи за це, значно вищу фінансову винагороду. Та проблема з клієнтським сервісом так чи інакше продовжує існувати.
Тому шляхів щодо вирішення цього питання для Страхових компаній є декілька:

Перший – до департаменту Медассистансу СК брати людей без медичної освіти але обов’язково з навичками клієнтського сервісу (далі навчати їх приймати звернення клієнтів по скриптам).

Другий – брати до департаменту Медассистансу СК людей з медичною освітою та переорієнтовувати їх на висококласний клієнтський сервіс (з допомогою спеціально розробленої тренінгової програми).

ВCG-ACADEMY® радить обрати саме другий шлях, і все тому, що за останні 2 роки послугами компанії скористалося більше – 10 провідних компаній страхового ринку, а лідерами серед тренінгових програм для СК за цей час, стали саме тренінги орієнтовані на лікарів координаторів Медасистансу. Тому ми з впевненістю можемо заявити, що цей шлях найбільш орієнтований на вирішення цієї проблеми.

Протягом 14 років успішної роботи в тренінговому сегменті ім’я ВCG-ACADEMY стало синонімом якісного навчання.

Ознайомитися з короткою версією програми для Медассистансу

ОТРИМАТИ ПОВНУ ВЕРСІЮ ПРОГРАМИ

Вы работаете в сфере:

НАПИШИТЕ НАМ

НАПИШІТЬ НАМ