18-19
Листопад
2022
Переговори в Закупівлях: Кодекс Закупівельника-Профессіонала

Тренинг для закупівельників №1 в Україні


Візьміть собі на замітку: 

Готуватися треба, тому що підготовленому до переговорів закупника постачальник може піти на серйозні поступки – це може бути добра частина Вашого прибутку.

Якщо для постачальників робота з вами – це корабель, в якому вони пливуть, чи буде розумною економія часу та грошей на ремонт пробоїн, які можуть пустити цей корабель на дно? Відповідь очевидна. Постачальники ретельно готуються до майбутніх переговорів. Це підготовка до баталії силами регулярної армії з найкращими на ринку праці найманцями на чолі.

Якщо говорити більш простими словами, то для постачальника відносини із закупівельниками — це основа їхнього прибутку. Тому і підготовка є більш ніж серйозною. Від статистичного та економічного аналізу вашого бізнесу до диво-тренінгів з оволодіння найжорсткішими технологіями впливу. Навчаючи переговорників з обох боків барикад, ми знаємо, що постачальники також мають свої слабкі місця. Часто, слабкість – це зворотний бік їх сили та слабкість є скрізь, де є алгоритми та правила. При цьому не варто забувати, що постачальники зацікавлені не менше вашого. І вони також не можуть не домовитися.

З підготовкою постачальників з’ясували, а що робити з підготовкою закупників? У нашій країні, та й на всій території СНД немає таких навчальних закладів, які навчали б професії – закупник. Однак це не говорить про те, що закупівлі позбавлені права професійного розвитку.

Ми займаємося навчанням закупівельників з 2005 року (це більше 15 років, протягом яких ми з року в рік удосконалюємо наші тренінгові програми відповідно до реалій бізнесу), за цей час наші тренінги-практикуми із закупівель відвідали понад 4000 закупівель з усіх куточків нашої країни. і не тільки. До нас часто звертаються компанії з Росії, Білорусії, Казахстану, Грузії, Азейбарджану із запитами на корпоративне навчання їхніх фахівців із закупівель. Чутки про ефективність нашої тренінгової програми розходяться з вуст наших клієнтів та виражаються у результатах (скорочення витрат на закупівлю, внаслідок вибивання знижок від 12% до 25%), які демонструють закупівлі, пройшовши підготовку за програмою нашого практикуму. Так, так, саме практикума, тому що 70% часу буде присвячено практичному відпрацюванню та закріпленню переговорних інструментів та навичок, і лише 30% піде на теорію, яка не виявиться для Вас тією самою нудною частиною тренінгу з інформацією, яка давним-давно всім відома .

Тривалість тренінгу: 2 дні (16 академ. годин)

Бізнес-консультант: Кравченко Аліна

Для кого цей тренінг?

Керівники відділів закупівель, фахівці з постачання, менеджери із закупівель, менеджери з постачання, експерти із закупівель, інженери з комплектації, фахівці з технічних закупівель.

Цілі тренінгу:

  • Допомогти фахівцям із закупівель поглянути на ситуацію з різних сторін.
  • Побачити можливості підвищення професійної ефективності.
  • Навчитися максимально використати можливості постачальників, забезпечуючи при цьому мінімальні закупівельні ціни.
  • Навчиться якісно проводити ефективні переговори з постачальниками.

 

Методика навчання: 70% – практика, 30% – теорія.

Результати тренінгу для компанії:

  • Зниження собівартості продукції, що закуповується.
  • Поліпшення якості постачання.

Якщо Вам або Вашим закупникам чекають переговори з рядом постачальників або вони більше року не проходили навчання на подібних програмах, тоді Вам точно потрібно до нас. 

Чому варто відвідати саме цей тренінг-практикум?

Інструменти перевірені практикою – 14 років бізнес-консультант успішно консультує компанії середнього і великого рівня бізнесу, серед яких як успішні компанії-початківці, так і найбільші гравці з різних сфер бізнесу (ПАТ «Миронівський Хлібопродукт», Credit Agricole Bank, «Олімп», Представництво компанії “Пфайзер Н.С.Р. Корпорейшн”, “Лантманен Акса”, “Баєр АГ”, “Sumitomo Co” (“СебнУа”), телекомунікаційний провайдер “Азерфон” (Азербайджан), ПАТ “КиївЕнерго”, ТК “Астеліт” ( LIFE), “Jabil”, ДТЕК, “ВСМПО Титан Україна”, “Дікергофф Україна”, Корпорація “ХайдельбергЦемент”, Компанія “ЕскароКолор”, Компанія “Lafarge Україна”, Компанія “УВРК”, “Олімп”, “СведБанк”, ” ОТП Банк», «Ензим», «Планета пластик», «АВ Метал груп»).

Узнать стоимость

ПЕРЕГОВОРЫ В ЗАКУПКАХ: КОДЕКС ЗАКУПЩИКА-ПРОФЕССИОНАЛА

НАЙБЛИЖЧИ ТРЕНІНГИ

21-22
Жовтень
Переговорний спаринг: як домогтися вигідних умов з роздрібними мережами

 

18-19
Листопад
Переговори в Закупівлях: Кодекс Закупівельника-Профессіонала

 

ЗАЯВКА НА ТРЕНІНГ

НАПИШІТЬ НАМ

НАПИШІТЬ НАМ

Заявка на тренинг