style=
 style=
 style=
 style=

Онлайн курс - "Профессиональные производственные закупки"

Станьте профессионалом в производственных закупках.

Пройдите 6-ти недельный курс обучения с любой точки планеты и получите сертификат!

НАШИ КЛИЕНТЫ

null

более чем

0

тренинговых часов

null

более чем

0

часов коучинга

null
0

консалтинговых
проекта

null

более чем

0

участников тренингов
и семинаров

НОВОСТИ КОМПАНИИ

Шановні партнери ! Ми працюємо. У цей важкий час повномасштабної Війни Росії проти України ми були вимушені трошки змінити наш формат співпраці. Задля безпеки наших співробітників, консультантів та для Вашої безпеки, ми перейшли у дістанційний формат надання послуг. Будемо разом підтримувати економіку нашої Країни та вперед до Перемоги !


Повномасштабне вторгнення Росії на територію України ! Всі громадяни України опинилися у надзвичайно важкій ситуації: 24 лютого 2022 року Росія розпачала повномасшабну війну проти України. Ми будемо максимально підтримувати нашу країну, економіку України та бойовий настрій. Тримаймося разом та вперед до перемоги !


С Рождеством Христовым!
https://www.bcg-academy.com/wp-content/uploads/2021/12/Рождество-BCG-2.mp4   Пусть ночь искрится волшебством, Несётся ввысь снежинок стая. Вас поздравляем с Рождеством, Улыбок, радости желаем. Поток божественной любви Струится пусть чудесным светом, И вас Господь благословит Здоровьем, счастьем и успехом! С любовью, BCG-Academy.   Вы работаете в сфере:

ОТЗЫВЫ КЛИЕНТОВ

Компания: Біосфера
Должность: Менеджер по роботі з національними мережами
Дата проведения: 2021 рік

Сподіваюся, що завдяки тренінгу найближчі переговори проведу успішно! Відкрила для себе нові знання щодо психотипів клієнта, щодо прийомів та хитрощів, якими користуються закупники в ході переговорів. Сподобалися практичні бізнес-кейси, в яких ми змогли відпрацювати алгоритми ведення переговорів та отримати від бізнес-консультантів зворотний зв'язок щодо наших сильних та слабких сторін.


Компания: МБФ "Єврейський Хесед "Бней Азріель"
Должность: Менеджер навчального центру
Дата проведения: 2020 рік

Дякуємо за цікаву програму! Багато інформації, термінів та практичних прикладів. На тренінгу для керівників уперше, тому для мене майже весь новий матеріал. Багато з здобутих навичок доведеться напрацьовувати з часом. Але впевнена, що тренінг дасть мені набагато більше, ніж просто знання. Він дасть мені можливість бути більш продуктивною та ефективною, зможу більше встигати, не буду звалювати все на свої плечі, навчуся правильно ставити завдання собі та своїм співробітникам, що позитивно позначиться на успіхах нашої компанії. Дякую нашому консультанту, Аліні Кравченко, за досвід та знання. З радістю відвідуватиму ще Ваші програми!


Компания: АСТЕКС
Должность: Начальник виробництва
Дата проведения: 2020 рік

Дуже корисна та крута програма для керівників. Дійсно "Апгрейд" навичок. Новий, свіжий погляд, що дуже відволікає від стереотипів, що вже набридли. Багато оновленої інформації із цікавою подачею.
Приємно мати справу з професіоналом, а коли професіонал – мудра жінка, подвійно. Дякую Аліні Кравченко за досвід, а також підвищення практичних знань та навичок!


Компания: МБФ "Єврейський Хесед "Бней Азріель"
Должность: Фахівець із соціальної допомоги
Дата проведения: 2020 рік

Дуже пізнавальна програма. Отримані знання та навички спростять розподіл завдань та скоротить час виконання при багатозадачності. Алина має дуже незвичайний і творчий підхід до своєї роботи, тому весь матеріал викладено логічно, доступно, а головне надовго залишиться в пам'яті.


Компания: ПП "СПС"
Должность: Менеджер з імпорту
Дата проведения: 2021 рік

Гарна програма! Реальні приклади, гнучкість мислення, відпрацювання різних ситуацій та розвитку подій допоможуть бути більш жорстким та аргументованим у переговорах. За 2 дні навчання здобула нові знання, позитивні емоції та величезний заряд позитиву. Бізнес-консультант, Кравченко Аліна, донесла максимально доступно всю інформацію, не втрачала контакту з аудиторією, що дуже важливо, а також заряджала всіх своєю енергією та позитивом. Дякую!


Компания: ТМ Приправка
Должность: Менеджер із закупівель
Дата проведения: 2021 рік

Тренінг дуже сподобався. Незважаючи на те, що я беру участь в основному у телефонних переговорах, я знайшла дуже багато корисної для себе інформації. На даний момент реалізую нові знання. Решта інформації, впевнена, допоможе у майбутньому. Величезне значення у сприйнятті інформації грає тренер, точніше, наскільки доступно він викладає матеріал. Наш тренер Аліна Кравченко має величезний досвід і завжди рада їм ділитися з аудиторією. Велике спасибі!


НАПИШИТЕ ОТЗЫВ

КОНТАКТЫ

Напишите отзыв

Заявка на тренинг

НАПИШИТЕ НАМ