ЧИ СПРАВДІ СЯЄ, ВАША ЗІРКОВА КОМАНДА МЕНЕДЖЕРІВ З ПРОДАЖУ?

Ми просто не можемо з вами не поділитися одним із уривків нашого збірника під назвою «Найбільш вживані репліки менеджерів з продажу автополісів КАСКО». Збірник містить фрази, які фахівці озвучують в процесі бесіди з нашими консультантами на тему збільшення продаж полісів.

Ось деякі з них:

– «Я в Страховому бізнесі працюю вже більше – 10 років, і те як правильно продавати, знаю краще будь-якого консультанта».

– «Що Ви знаєте про наших клієнтів, це у Вас там в столиці кожен другий може дозволити собі поліс КАСКО, а ось у нас про це навіть і не заїкаються».

– «У нас маленьке місто, машин майже немає, я не знаю кому можна продати це – «КАСКО».

– «Клієнти не хочуть нічого купувати, тому що конкуренти пропонують більш вигідні умови, як я можу їх змусити».

Подібні слова ми почули і від співробітників однієї Страхової компанії, яка вирішила оцінити своїх менеджерів з продажів, шляхом проведення діагностики за принципом «таємного покупця». Зі зрозумілих причин ми не називаємо назву компанії. Виявилося, що дана ситуація не унікальна і 99% компаній чули неодноразово від своїх співробітників ті ж самі фрази.

Під час діагностики, та після її завершення, деякі з менеджерів, авторів подібних реплік, попередньо навіть і не здогадувалися, що до них в офіс заходив один із наших консультантів, та у ролі таємного покупця, оцінював рівень наданого йому обслуговування.

За легендою, ситуація з якою «таємний покупець» відвідував кожну з точок продажу полісів, була  максимально наближена до реальної / найбільш розповсюдженої та, як кажуть – стандартною.

І як виявилося в моменти, про які ми писали вище, виникали дуже цікаві історії:

 1. Ті, хто вихвалялися, що вже понад – 10 років в страховому бізнесі і з заплющеними очима знають як продавати, робили елементарні помилки в структурі комунікації, що призводили до зниження довіри клієнта.
 2. Ті, хто жалілись на низький дохід населення, в ситуації, коли клієнт вже напряму натякав що його цікавить КАСКО, все одно пропонували поліс ОСЦВП і в кращому випадку КАСКО за дуже низькою ціною.
 3. А у тих, у кого одна з головних причин низьких продаж – є аргумент «У конкурентів дешевше», навіть не озвучували переваги своєї компанії в порівнянні з тим же самим конкурентом.

Все це говорить про те, що більшість менеджерів працюють з набутими внутрішніми бар’єрами та переконаннями які не дають їм змоги вийти за межі і зробити впевнений крок в бік ефективної продажі, а у деяких просто бракує навичок.

ВCG-ACADEMY® радить скористатися БЕЗКОШТОВНОЮ послугою для Страхових компаній «Діагностика відділу продажу автополісів КАСКО», щоб чітко визначити джерела проблем менеджерів, а саме:

 • Вміння та навички співробітників;
 • Рівень мотивації та зацікавленості менеджера в продажі послуги;
 • Інструменти які використовує менеджер в роботі з клієнтом;
 • Оптимальність здійснюваних операцій;
 • Дотримання стандартів компанії;
 • Клієнтський сервіс.

 ЗАВДЯКИ ДІАГНОСТИЦІ МОЖЛИВО:

 • Визначити рівень клієнтоорієнтованої поведінки у менеджерів з продажу.
 • Оцінити рівень відповідності корпоративним стандартам обслуговування.
 • На основі даних діагностики можливо створити / відкорегувати корпоративні стандарти взаємодії з клієнтами відповідно до стратегії СК.
 • Оцінити компетенції фахівців та надати рекомендації по максимально ефективному стилю їх поведінки та стратегії компанії в цілому.

Досвідчені консультанти – BCG-ACADEMY наддадуть послуги з безкоштовного діагностування департаменту врегулювання, а також за підсумком виконаної роботи, наддадуть детальний звіт з виявленою проблематикою, зонами розвитку по кожному співробітнику і відділу в цілому.

Послугами ВCG-ACADEMY® за останні – 2 роки скористалося більше – 10 провідних компаній страхового ринку. А якщо окремо говорити про департамент продаж, то лідерами з наданих послуг – є тренінг «Системні В2С продажі КАСКО»

Протягом -14 років успішної роботи в тренінговому сегменті ім’я ВCG-ACADEMY стало синонімом якісного навчання.

Ви можете замовити БЕЗКОШТОВНУ діагностику відділу продажів КАСКО за телефонами: 044-360-77-14, 050-380-32-72, 067-344-20-35 або надіславши нам запит

ЗАМОВИТИ ДІАГНОСТИКУ

Вы работаете в сфере:

НАПИШИТЕ НАМ

НАПИШИТЕ НАМ

НАПИШІТЬ НАМ