Заблуда Оксана

Бізнес-тренер з європейською сертифікацією, спеціаліст-практик у галузі управління персоналом та побудови системного бізнесу.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ БІЗНЕС-КОНСУЛЬТАНТУ

Ключові сфери спеціалізації:

  1. Менеджмент: управління персоналом, бізнес-процесами та проектами; Time management, лідерство у бізнесі, розвиток емоційного інтелекту.
  2. Бізнес переговори, комунікації, управління продажами, професійні продажі в B2B та B2C бізнесі.
  3. Тренерська майстерність, мистецтво громадських виступів, управління знаннями.
  4. Консалтинг у галузі стратегічного менеджменту, модерація сесій стратегічного аналізу та планування діяльності організацій, вироблення цілей, місії компаній.
  5. Розробка та проведення командотворчих заходів у системі навчання та оцінки персоналу організацій.

Досвід тренерської роботи: 

Досвід польового тренера-коуча з продажу у бізнес-організаціях – 11 років.

Досвід тренерської діяльності – 9 років.

Керівництво внутрішньокорпоративним Навчальним Центром великої корпорації (дистрибуція FMCG (Procter & Gamble) та інших груп побутової хімії, виробництво товарів для дому, виробництво меблів) – 5 років.

Досвід реалізації успішних консалтингових проектів у дистрибуційному та виробничому бізнесі – 3 роки.

У портфелі Оксани 52 авторські навчальні програми, проведення понад 200 тренінгів, управлінських практикумів та майстер-класів, опубліковано 21 наукові статті, у тому числі для зарубіжних видань.

Професійний досвід:

Особистий успішний досвід продажів (фармацевтичний, FMCG сегменти ринку та ринок бізнес-освіти) – 12 років.

Досвід роботи у галузі маркетингу (у фармацевтичному бізнесі) – 1,5 років.

Управлінський досвід – 9 років.

Освіта:
Базове: Дніпропетровська Державна медична академія. Україна.

Спеціальність: лікар-невропатолог.

2005 – тренерська школа “STRATOS PRO English”, Словенія. Спеціальність: бізнес-тренер.

2006 -2007 р. «Міні МВА. Програма розвитку директорів», Києво-Могилянська Бізнес Школа. Україна.

 

Клієнти тренера:
“Alkaloid” представництво в Україні фарм. компанії (Македонія), Christina ексклюзивна дистрибуція в Україні елітної косметики, Mayer дистрибуція кондитерської продукції (ТМ Корона), SC Johnson представництво в Україні виробника побутової хімії, Zentiva представництво в Україні фарм. компанії (Чехія), «Агросфера» агроклінінгова компанія у складі корпорації «Алеф», «Афіна Груп» дистриб’юторська компанія, «БаДМ» найбільший фарм. дистрибутор в Україні, «Бартоломео» готельно-ресторанний комплекс, «Вітал» виробництво та продаж МП вікон (ТМ «Віконський та Болконський»), ВАТ «Інтерпайп НТЗ» металургійний завод, «Квітень Д» – FMCG дисрибуція (ТМ «Ліптон», майонез, побутова хімія), “Конті” виробник кондитерської продукції, “Планета Сервіс К” – дистрибуція вантажної техніки, канцелярських товарів “Руш” – роздрібна торгова мережа “Єва”. “СоюзЕнерго” виробництво трубопровідної та енергетичної апаратури, “Фабрика вікон” продаж МП вікон, “ФарТоп” – аптечна мережа, “Хотабич” салон килимів та ін.

Портрет у роботі:
Навчальні програми Оксани – це поєднання потужного заряду оптимізму та енергії з чіткою структурою та послідовністю. Оксана вміє працювати з різними аудиторіями, знаходячи підхід і залучаючи в роботу різних учасників. У своїх програмах використовує багато творчих ідей та різноманітних стилів роботи. Значну частку її програм становлять відкриті діалоги з аудиторією та відповіді на запитання учасників.

Ви працюєте у галузі:

НАПИШІТЬ НАМ

НАПИШІТЬ НАМ